Održan Sportski dan sadašnjih i bivših studenata Operacionog menadžmenta

Sportski dan sadašnjih i bivših studenata Operacionog menadžmenta održan je u nedelju, 29. juna 2014. godine, na sportskim terenima Ade Ciganlije. U susret letnjim danima i predstojećim odmorima, organizovana je sportska rekreacija na terenima za fudbal, odbojku i košarku. Između prijavljenih timova su se igrali turniri. Kolege koje se nisu takmičile, svojim prisustvom su podržale učesnike i održavale dobru atmosferu. U okviru Sportskog dana realizovan je i Javni čas samoodbrane za nežniji pol, u cilju borbe protiv nasilja nad ženama, pod nazivom “Operacioni manadžeri – damama od srca”.

Zahvaljujemo se odzivu Operacionih menadžera u velikom broju i svim asistentima studijske grupe Operacioni manadžment koji su podržali organizaciju događaja!

Slike sa ovog događaja možete pogledati u galeriji.