Okrugli sto SPIN’13: Izazovi nove industrijalizacije

U sredu 06. novembra 2013. godine, u prostorijama Privredne komore Srbije održan je Okrugli sto pod nazivom Izazovi nove industrijalizacije, u okviru IX Skupa privrednika i naučnika SPIN’13, u organizaciji Fakulteta organizacionih nauka i Privredne komore Srbije. Moderatori Okruglog stola bili su: prof. dr Maja Levi Jakšić, Fakultet organizacionih nauka, Vidosava Džagić, potpredsednica Privredne komore Srbije i Radojka Nikolić, urednica časopisa Ekonometar. Uvodna predavanja su održali prof. dr Petar Petrović, Mašinski fakultet, prof. dr Ljubodrag Savić, Ekonomski fakultet, prof. dr Radivoj Mitrović, Mašinski fakultet, Univerziteta u Beogradu. U svojstvu panelista učestvovali su: dr Zoran Marković, JP PTT Srbija, prof. dr Milić Radović, prof. dr Ondrej Jaško, prof. dr Jasmina Omerbegović-Bijelović, prof. dr Dušan Starčević, prof. dr Jovan Filipović sa Fakulteta organizacionih nauka. Učešće u radu i diskusiji u okviru Okruglog stola uzelo je oko 40 predstavnika značajnih institucija iz zemlje i fakulteta.