Sportski dan sadašnjih i bivših studenata Operacionog menadžmenta

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na Sportski dan sadašnjih i bivših studenata Operacionog menadžmenta, koji će se održati u nedelju, 29. juna sa početkom u 10:00h na sportskim terenima Ade Ciganlije.

U susret letnjim danima i predstojećim odmorima, planirana je sportska rekreacija na terenima za fudbal, odbojku i košarku. Svi zainteresovani za takmičenje u odbojci i košarci, mogu se u timu od troje (ili pojedinačno) prijaviti na mejl teodora.rajkovic@gmail.com. Između prijavljenih timova će biti organizovani turniri. Ljubiteljima fudbala biće omogućeno korišćenje fudbalskog terena. Kolege koje se ne takmiče su dobrodošle da svojim prisustvom podrže učesnike i uživaju u prirodi i druženju.

U okviru Sportskog dana biće organizovan i Javni čas samoodbrane za nežniji pol, u cilju borbe protiv nasilja nad ženama, pod nazivom “Operacioni manadžeri – damama od srca”.

Nadamo se odzivu Operacionih menadžera u što većem broju!