Tradicionalno druženje studenata operacionog menadžmenta

13. marta 2013. godine održano je tradicionalno prolećno druženje studenata studijske grupe Operacioni menadžment (pri FON-ovom studijskom programu “Menadžment i organizacija”). Cilj ovih druženja je da se studenti – međusobno – bolje upoznaju, kao i da uspostave kontakte sa alumni-članovima.

Profesori, asistenti i sadašnji i bivši studenti okupili su se, najpre, na Fakultetu. Tu su se, u prijateljskom okruženju, profesori i asistenti predstavili studentima i poželeli dobrodošlicu studentima druge godine studijske grupe OM. Tokom ovog događaja, prisutni su mogli i da saznaju nešto više o mogućnostima koje pruža studiranje/znanje OM-a, kao i o dosadašnjim profesionalnim i naučnim uspesima bivših studenata Odseka/Studijske grupe OM. Studenti su – u prijatnoj atmosferi – nastavili druženje i van zgrade Fakulteta.